محل تبلیغات شما
کاپشن چرم بدون شک یکی از لباس‌های گرم زمستانه است که کمتر کسی پیدا می‌‌شود میانه خوبی با آن نداشته باشد. این کاپشن محصولی متفاوت و متداول برای فصل سرما است که بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد.

کاپشن چرم  محصولی متفاوت، زیبا و مطابق دنیای مد است و می‌توان گفت به لحاظ زیبایی بسیار فوق‌العاده خواهد بود. این محصول تضمینی برای گرم نگه داشتن شما در فصل سرما خواهد بود. اگر مختصر شناختی در دنیای مد داشته باشید متوجه خواهید شد یکی از لباس‌های گرم قابل توجه طراحان مد است.

کاپشن چرم مردانه

انتخاب کاپشن چرم
کاپشن چرم مردانه انتخابی بسیار شیک است که نمی‌توان منکر زیبایی آن شد. اما باید در نحوه انتخاب آن از لحاظ تن‌خور، سایز و سایر مواردی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت دقت نمود تا از پوشیدن آن دده نشوید. کاپشن باید کاملا اندازه باشد به طوریکه اگر می‌خواهید در زیر آن ژاکت نیز بپوشید در حین خرید باید این مورد را مد نظر قرار دهید تا کاپشن در هنگام پوشیدن از فرم نیوفتد و ظاهرتان را بهم نریزد.  کاپشن باید به طور کامل شانه‌های شما را احاطه کند یعنی به گونه‌ای چفت و بست شود تا ظاهری آویزان و نامرتب به خود نگیرد. اندازه طولی آن نیز باید تا کمر بیاید و آستین‌ها نیز کاملا اندازه باشند.

کاپشن چرم 

کاپشن چرم اصل در دراز مدت از کیفیت آن کاسته نمی‌شود. در گذشته از چرم اسب استفاده می‌کردند که چرم به مرور زمان شروع به صدا دادن و زمخت شدن می‌نمود. اما امروز برای تهیه کاپشن چرم مردانه از چرم گوسفند یا بز استفاده می‌شود.

کاپشن چرم 

نحوه انتخاب نوع و رنگ کاپشن چرم
کاپشن‌های چرم انواع متفاوتی از مدل فتیگ (Fatigue)، مدل موتوکراس (Motocross) و مدل بامبر (Bomber) دارد. که مدل فتیگ دارای دو سر دوشی و دو جیب در جلوی سینه است. موتوکراس را می‌توان ساده‌ترین نوع طراحی کاپشن چرم مردانه معرفی کرد. مدل بامبر نیز قسمت آستین و کمر آن پشم دوخته شده دارد.

کاپشن چرم 

معمولا در انتخاب رنگ این محصول، آقایان رنگ‌های مشکی را بیشتر ترجیح می‌دهند. اما دقت کنید انتخاب‌های دیگری نیز در این زمینه دارید که بهتر است به آن‌ها نیز نگاهی بیندازید و تنوع ایجاد کنید. در واقع می‌توان گفت رنگ مشکی ظاهری ساده و کلاسیک دارد، رنگ‌های شکلاتی یا قهوه‌ای رنگ‌های خودمانی‌تر و شیک‌تری خواهند بود. قهوه‌ای را می‌توان اکثرأ با انواع سبک‌ها تست نمود.

کاپشن چرم 

نحوه هماهنگ کردن کاپشن چرم مردانه با دیگر پوشش‌ها
همراه کاپشن چرم گزینه‌های بسیاری برای پوشیدن وجود دارد که بخواهید با هم هماهنگ کنید. به طور کل کاپشن‌های چرم هیچگاه از مد نمی‌افتند. می‌توان در انواع سبک‌های رسمی، نیمه رسمی یا به طور معمول و روزانه استفاده نمود. همراه این محصول می‌توان از شلوار جین در انواع رنگ‌های تیره استفاده کرد. مثلا برای سبک روزانه می‌توانید ترکیب کاپشن بامبر مشکی با یک شلوار جین تیره رنگ را به همراه پیراهن سفید و ساده یا کتانی‌ ساده بپوشید و ترکیب چشم‌نوازی را برای خود ایجاد کنید.

کاپشن چرم مردانه

یا برای داشتن سبک نیمه رسمی می‌توانید یکی از نیم تنه‌های بالا یا پایین را روزانه و دیگری را رسمی انتخاب کنید. به گونه‌ای که می‌توانید یک شلوار پارچه‌ای خاکستری یا سورمه‌ای که مناسب سبک‌های رسمی است را به همراه یک تی‌‌شرت ساده دارای رنگ خنثی به همراه کاپشن چرم مردانه موتوکراس قهوه‌ای ترکیب کنید. انتخاب این گونه ترکیبات یک ظاهر جذاب و نیمه رسمی را برای شما خلق خواهد کرد. 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی