محل تبلیغات شما
همه ما می دانیم که استاندارد طلا، طلا است، اما زمانی که شما نیاز به صرفه جویی در پول دارید، اما نمی توانید برای داشتن طلا و جواهرات فی گرانبها بر خود غلبه کنید، نقره استرلینگ ۰٫۹۲۵ بهترین گزینه می باشد
نقره استرلینگ بسیار محبوب در میان جواهرات از نظر دوام و قیمت است. این ف گرانبها درخششی خیره کننده داردکه به تقاضای آن در مد جواهرات اضافه می کند!
نقره استرلینگ بسیار با دوام است و اگر در معرض عناصر لکه دارکننده قرار بگیرد از بین بردن لکه می تواند به راحتی انجام شود. جواهرات نقره اغلب با فات گرانبها مانند پلاتین، رادیوم و طلا که خراشیده نمی شوند در رقابت است. ارتقاء کیفیت نقره معمولا قیمت نقره را کمی افزایش می دهد.

فرایند آبکاری بسته به تولید کنندگان مختلف ، متفاوت است، اما مهم این است که بدانید ماندگاری ابکاری پایدار نیست و به دلیل نازک بودن می تواند با گذشت زمان و استفاده ساییده شود. ابکاری به طور معمول ۱ تا ۳ میکرون ضخامت دارد. برای به دست آوردن ایده که چقدر نازک است، بهتر است بدانید که موی انسان حدود ۱۰۰ میکرون ضخامت دارد. ممکن است شما بخواهید با پرس و جو در هنگام خرید یک حلقه آبکاری شده در مورد اندازه ضخامت آبکاری آن سوال کنید. حتی تفاوت ۱ میکرون می تواند یک تفاوت بزرگ در برابر مقاومت در برابر سایش ایجاد کند.
آبکاری نقره حتی اگر بسیار نازک باشد اگر از ان مراقبت کنید می توانید مدت زمان قابل توجهی آن را داشته باشید. بسته به ضخامت ابکاری و نحوه محافظت در برابر ساییدگی می توانیدحدود یک سال تا ۵ سال یا بیشتر جواهرات نقره را حفظ کنید.

نکته مهم دیگر در خصوص نقره استرلینگ قابلیت سایز شدن حلقه یا انگشتر نقره می باشد تغییر سایز حلقه یا انگشتر نقره ممکن است باعث از بین رفتن ابکاری نقره بشود به همین دلیل جواهر سازان تمایل زیادی به این کار ندارند البته امکان ابکاری مجدد حلقه یا انگشتر پس از تغییر سایز وجود دارد ، اما می تواند بسیار پر هزینه باشد بنابراین اگر احتمال می دهید که نیاز به تغییر سایز حلقه یا انگشتر نقره خود خواهید داشت، بهتر است که نقره استرلینگ ۰٫۹۲۵ که آبکاری نشده بخرید. ولی بایددر نظر داشته باشید که ان را در معرض مواد اکسید کننده قرار ندهید و به صورت دوره ای از براق کننده نقره استفاده نمایید تا در طول زمان نقره شما درخشش خود را حفظ نمایید
نقره استرلینگ یک گزینه عالی برای بسیاری از مصرف کنندگان جواهرات است و زیبایی و ارزشمندی نقره استرلینگ ۹۲۵ باعث محبوبیت و جایگاه ویژه ای برای نقره در صنعت جواهرات گردیده است
با این حال، آبکاری و سایز جواهر نقره نکات مهمی هستند که باید قبل از خرید نقره به ان توجه داشته باشید .همیشه از یک خرده فروش در مورد نقره ای که می فروشند سوال کنید. فروشندگان معتبر همیشه تمام اطلاعات مورد نیاز برای خرید نقره را برای تصمیم گیری اگاهانه در اختیار مصرف کننده قرار می دهند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی