محل تبلیغات شما
برای نگهداری آن را بین پارچه نخی بپیچید و در کشو و یا جعبه نقره‌های خود قرار دهید. ۲. روشی راحت‌تر از گزینه قبلی این است که از محلول نقره شو استفاده کنید. این محلول را می‌توانید از نقره فروشی‌ها تهیه کنید. ۳. اگر نقره شما ساده و بدون نگین است می‌توانید نقره را در مقداری جوش شیرین و تکه‌ای فویل آلومینیومی قرار داده و سپس آن را در آب ولرم قرار دهید و بعد از چند دقیقه آب کشی کنید.

نکات مهمی که قبل از خرید نقره باید بدانید
۱. برای پوست‌های گندمی استفاده از طلای زرد و ترکیبی از قرمز برای همخوانی با پوست گزینه مناسب تری است. برای تشخیص رنگ چوست خود کافیست به این نکته توجه کنید که رنگ رگ مچ دست شما اگر آبی و بنفش به نظر می‌رسد، پوست شما سرد است. اما اگر رنگ رگ دستتان را آبی متمایل به سبز می‌بینید، شما یک پوست گرم دارید.

۲. اگر پوست شما سفید است از نقره سفید استفاده کنید. تا بیشترین همخوانی و هماهنگی را با رنگ پوست شما داشته باشد.

۳. موقع خرید دستنبد دقت کنید که سایز دستبند مناسب دست شما باشد. دستبند‌های تنگ دست‌ها را چاق‌تر نشان می‌دهد، راحتی دست‌های شما در اولویت هستند. دستبند شما نباید به هیچ صورت باعث ناراحتی شما شود.

 قبل از خرید نقره به این نکات توجه کنید
۴. مورد مهم بعدی قفل سرویس انتخابی شماست. به قفل گردنبند، دستبند و یا گوشواره دقت کنید. سالم بودن قفل‌ها را مورد بررسی قرار دهید. زیرا پس از خرید تعمیرات سرویس برای شما هزینه به همراه خواهد داشت.

۵. اگر قرار است سرویس را بیشتر مواقع استفاده کنید در ضمن خرید با وسواس بیشتری خرید کنید. سعی کنید مدل‌هایی را تهیه کنید که چند مدت بتوانید بدون آنکه قدیمی شوند از آن‌ها استفده کنید. اگر از مد پیروی کنید ممکن است سرویس نقره خریداری شده شما بزودی از بین طرفداران خود به کنار برود.

۶. نقره‌هایی با نام سیاه قلم در بازار هستند که با رنگ سیاه مخصوص روی آن ها طراحی می‌کنند. این سبک کار طرفداران خاص خود دارد. اگر برایتان مهم است که نقره شما با بدلیجات اشتباه گرفته نشود بهتر است نقره سراغ سیاه قلم نروید.

۷. سرویس‌های شلوغ مناسب هر فرد با موقعیت اجتماعی‌های مختلف نیست. این سبک کار را نیز بعضی خانم‌ها می‌پسندند و امروزه اکثراً به سراغ سرویس‌های ظریف و ساده می‌روند. هنگام خرید به گردی یا کشیدگی صورت، کوتاهی یا بلندی گردن و به طور کلی به فرم صورت و گردن هنگام خرید دقت کنید.

۸. زمان خرید سرویس‌های نقره با سنگ به این دقت کنید که این سرویس را بتوان با لباس‌ها و پوشش‌های مختلف هماهنگ کنید. سنگ‌های قیمتی استفاده شده در سرویس‌های نقره می‌تواند زمرد، نقره و … باشد.

درباره نقره بیشتر بدانید
همانطور که در ابتدا نیز اشاره کردیم نقره یکی از فهای جذاب و براق است که در طبیعت هم به صورت خالص و هم به صورت آلیاژ طبیعی همراه با طلا و دیگر فات و هم در برخی سنگ‌های معدنی یافت می‌شود. این ف، جزو فات گرانبها می باشد که در بخش صنعت (به ویژه صنایع الکترونیک) ، ساخت جواهرات و لوازم تزئینی، تولید سکه و مدال، عکاسی و ساخت ظروف و لوازم غذاخوری کاربرد دارد. بیشتر نقره دنیا از معادن سنگ‌های مس، مس – نیکل، سرب و سرب – روی در کشورهایی چون مکزیک، پرو، چین، استرالیا، شیلی و بولیوی به دست می‌آید.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی