محل تبلیغات شما
اگر شما هم از بین جواهرات مختلف سرویس نقره را ترجیح می دهید و به دنبال یک سرویس شیک و زیبا برای خود هستید قبل از اینکه راهی بازار شوید بهتر است اطلاعاتی راجع به آن را به دست آورید. همه آنچه که درباره یک مدل سرویس نقره نه شیک باید بدانید را در نیک صالحی بخوانید.

مدل سرویس نقره نه شیک
امروزه نقره جایگاه خود را در بین خانم‌ها به خوبی حفظ کرده است؛ بنابراین انتخاب یک مدل سرویس نقره شیک می‌تواند برای شما تا حد زیادی به صرفه باشد. یکی از بهترین و بزرگ‌ترین مزیت‌های نقره این است که شباهت زیادی به طلای سفید دارد. همه آنچه که درباره یک مدل سرویس نقره شیک باید بدانید!

در کنار مزیت‌های خوبی که نقره دارد، تشخیص اصل یا تقلبی بودن آن کار دشواری است، و متاسفانه بیشتر افراد به حرف‌های فروشنده گوش می‌کنند و آن را تمام و کمال می‌دانند. با مطالعه راهنمای زیر می‌توانید حرفه‌ای‌تر به خرید نقره بروید و انتخابی بهتر داشته باشید، اما قبل از آن با انواع متنوعی از مدل سرویس نقره شیک آشنا می‌شوید.

برای شناخت هر ف عددی وجود دارد و عدد مخصوص نقره ۹۲۵ است. این عدد نشان دهنده درصد آلیاژ نقره خالص است. هرچه عیار نقره کمتر باشد از اصالت و قیمت آن کم می‌شود، اما استحکام آن بیشتر می‌شود.

زمان خرید سرویس نقره نه به نکات زیر توجه کنید:

نقره اصل قابلیت آهنربایی ندارد. در حین مالش به پارچه روشن، آن پارچه را تیره می‌کند. قیمت نقره به نسبت سایر فات بیشتر است.

زمان خرید سرویس نقره یا یک تکه آهن ربا یا پارچه با رنگ روشن همراه خود داشته باشید و اصل بودن آن را تست کنید و به حرف فروشندگان مبنی بر اصل بودن، تکیه کامل نکنید!

سرویس‌های طرح نگین به زیبایی زیورآلات نگین دار نیست، اما انتخاب مناسبی در خرید نقره محسوب می‌شود. زیرا که نگین‌های شیشه‌ای با این‌که برلیان نیستند هزینه زیادی دارند. آن‌ها معمولا رنگ شان کمرنگ یا پر رنگ‌تر از اصل آن است و همین باعث می‌شود به راحتی تقلبی بودن شان را متوجه شوید. سنگ‌هایی که با قیمت پایین در نقره بکار می‌رود بعد از مدتی تغییر رنگ پیدا می‌کنند و یا روی آن‌ها خش می‌افتد.

روش نگهداری و تمیز کردن نقره
اگر بعد از مدت‌ها متوجه تیرگی رنگ نقره شدید، حتما روش زیر را به کار ببندید و رنگ و روی سرویس نقره خود را مانند روز‌های نخست خرید جلا ببخشید: ۱. با مقداری مواد شوینده ملایم و اسفنج نرم، نقره را بشورید و با آب ولرم تمیز کنید. سپس مقداری خمیر دندان بر روی خش‌ها بزنید و ب. امواد روی آن نقره را در آب گرم قرار دهید و به آرامی خمیر دندان را روی نقره ماساژ دهید. حال نقره را با حوله نرم خشک کنید. سعی کنید نقره را در تماس با فضای آزاد قرار ندهید.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی